logo
logo
logo

Обезбедување на аеродромот запре патничка поради зуење во коферот, снимката е хит (ВИДЕО)

Vecer | 12.02.2024

Обезбедување на аеродромот запре патничка поради зуење во коферот, снимката е хит (ВИДЕО)

Слушнале нешто како зуе во нејзиниот куфер, па погледнале да видат што е тоа.

Пријателката на Аманда ја снимила како се обидува дискретно да ја исклучи играчката за возрасни криејќи ја под куп алишта, а видеото набрзо стана вирално. „Кога целиот авион сака да знае зошто вибрира вашиот куфер“, напиша таа во описот на видеото кое досега го погледнале повеќе од 13 милиони луѓе на TikTok.

@amandarojasd

Cuando todo el avion quiere saber porque tu maleta vibra 😫😫

♬ original sound - Amanda

Аманда го насмеа екипажот на летот додека неуспешно ја криеше играчката што ја понела на патувањето. Некои следбеници во коментарите на инфлуенсерката ѝ кажале дека им се случило нешто слично.

„Ова ми се случи еднаш и сега секогаш ги вадам батериите пред да патувам“, „Ова му се случи на мојот сопруг - но тој ја вклучи електричната машина за бричење. Сите ме гледаа“, „Ау, ова ми се случи и мене. Каков срам“, напишаа луѓе во коментарите под објавата.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk