logo
logo
logo

Неверојатна снимка- ајкула ја проголта камерата, наместо нуркачот и продолжи да снима (ВИДЕО)

Vecer | 02.04.2024

Неверојатна снимка- ајкула ја проголта камерата, наместо нуркачот и продолжи да снима (ВИДЕО)

На социјалните мрежи кружи видео кое за краток период „собра“ 30 милиони прегледи, а открива нешто неверојатно.

Тигреста ајкула се нафрли на нуркач, но не „се омрсо“ - барем не како што сакаше, пренесува Times Now News.

Му ја грабнала камерата со вилиците и ја голтнала! Така, добивме шанса да го видиме морскиот предатор од сосема нов агол.

Поконкретно, можевме да ѕирнеме во нејзината уста додека се обидува да ја проголта камерата. Се разбира, таа не успеала и ја исплукала.

Повеќето корисници беа запрепастени од глетката, но поединците имаа поинаков впечаток.

„Изгледа дека е многу пријатно внатре“, напишало едно лице, додека друго додаде: „Изгледа како густа зимска јакна, одлично“.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk