Ниту Мари верува дека децата многу влијаеле на нејзиниот сексуален живот бидејќи телото и се променило, се здебелила и повеќе не се чувствува секси. За да си ја врати самодовербата, таа отворила секси профил.

Меѓутоа, кога мајката на две деца се развела од таткото на своите деца, таа почнала да ги прифаќа своите нови облини.

По седум години без секс, Нита решила да создаде профил на платформата OnlyFans каде набрзо нашла цела низа нови обожаватели.

„Додека бев бремена се здебелив 28 килограми, што е нормално, но дотогаш секогаш бев многу мала, па тоа беше голема промена за мене“, изјави Нита.

Откако Нита и нејзиниот сопруг ги добиле близнаците во 2011 година, таа очекувала сексуалниот живот да и се врати во нормала, но не сфати дека нејзиниот брак всушност е завршен.

„Тој е неверојатен татко, но и двајцата сфативме дека нашиот брак е завршен“, рече Нита.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by nita Marie (@love_nitemarie)

Потоа почнала да излегува бидејќи сакала љубов и физичка врска.

„Јас сум многу сексуална личност и по раскинувањето со бившиот, ги почувствував нагоните. Да имам секс за прв пат по седум години беше неверојатно и ми ја отвори Пандорината кутија. Иако сум христијанка, не верувам во чекање додека не се омажиш за да имаш секс. Многу ми недостасуваше“.

Таа рече дека спиела со околу 20 мажи за само неколку месеци.

„Чувствував дека повеќето од момците со кои излегував сакаа да ги видат моите гради и да имаат секс, па решив наместо да излегувам, да ја отворам страницата OnlyFans.“

Таа истакна како и помогнала да си ја врати самодовербата и да се чувствува секси. Тој ја советува секоја жена да ги проба OnlyFans за да го прифати нивното тело.

„Не мора нужно да споделувате фотографии, но има нешто толку ослободувачко во тоа да ве сликаат голи“, заклучила Нита.