Иако многу интернет-корисници прават несоодветни шеги на сметка на неговата 60-годишна девојка, тик токерот Коран (23) тврди дека таа е жената на неговиот живот и дека тој е лудо заљубен во неа.

Со разлика од 37 години, парот предизвика вистински бум на социјалните мрежи, и двајцата инсистираат на тоа дека разликата во годините не е проблем.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by I_AM_QURAN (@leolove_3)

Тие не само што уживаат во романтични моменти, туку и демонстрираат страст на ТикТок и Инстаграм.

Иако многу корисници тврдат дека нивната врска е „изопачена“ и „одвратна“, и двете семејства немаат ништо против оваа врска, а тој вели дека нејзините деца, кои се постари од него, го прифатиле без никаков проблем.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by I_AM_QURAN (@leolove_3)