logo
logo
logo

Комбинацијата од ЛЕКОВИ И АЛКОХОЛ прави ХАОС во организмот, а еве што може да ви се случи

Vecer | 01.11.2023

Комбинацијата од ЛЕКОВИ И АЛКОХОЛ прави ХАОС во организмот, а еве што може да ви се случи

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2023 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2023. Vecer.mk