На социјалната мрежа Инстаграм се појави видео на кое се гледа како уличен музичар од Кина го пее хит од македонската музичка ѕвезда Тоше Проески.

„Још увијек сањам да смо заједно“ е песната на Проески која беше испеана од овој музичар.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 王小虫 (@wang_xiao_chong)