Необичната сцена која се одиграла во трговски центар Вараждин го привлекла вниманието на минувачите, а видеото ги преплави социјалните мрежи.

Девојка облечена во латекс комбинезон на поводник води маж кој ползи крај неа. Набрзо се дознало дека станува збор за тиктокерите Антеа Ајбек и Ренато Пирин кои снимале содржина за оваа социјална мрежа.

Инаку, Антеа и Ренато се пар, а веќе се пофалија со снимката на своите профили. „Човек се држи на синџир“, напишала Антеа покрај видеото на ТикТок, каде што ја следат над 40.000 луѓе. Антеа често објавува слични содржини на социјалните мрежи, а има и свој профил на Онлифанс.

Ако е и за шега, многу е!