Некогашниот порно актер Мајлс Лонг (52) вели дека имал секс со повеќе од 4000 жени и признава дека бројката веројатно е многу многу поголема. Мајл денес се занимава со производство и режија на порно филмови, а во едно од неговите интервјуа открива и неколку тајни на порно индустријата.

Она што најмногу ги интересира мажите, но и жените е како Мајлс успевал секогаш да биде подготвен за акција и како толку долго оддржувал ерекција.

-За време на моите почетоци во порно индустријата не постоеа помагала како инјекции или апчиња како денес. Мора да имате уникатна способност за да постигнете ерекција, односно да ја задржите онолку колку што е потребно. Во филмовите за возрасни ваквите задоволства се под команда. Не заборавајте дека згора на се има и толпа луѓе во собата во која снимате. Овој бизнис е тежок и затоа гледате само 20 едни исти мажи во речиси сите филмови за возрасни, вели тој.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miles Long ® (@mileslong4real)

Мајлс и вели дека тој никогаш не користел лекови за ерекција, но слушнал многу приказни од неговите колеги кои примиле инјекции по што имале страшно болна ерекција која траела повеќе од 4 часа.

-На крај тие мора да одат во болница за да ја исцедат крвта од нивниот полов орган, вели тој.

Мајл вели дека убедливоста е најважна во неговите филмови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miles Long ® (@mileslong4real)

-Не можете да глумите хемија меѓу двајца луѓе. Девојките кои сакаат секс и уживаат во оваа работа никогаш нема да молат за леб. Во моите филмови, сакам актерите да горат од желба за секс. Така знам дека тоа што ќе го снимаме ќе биде спектакуларно, додава тој.

А на прашањето дали се гледа со девојка која не работи во оваа индустрија Мајл одговара со НЕ.

Тој и признава дека само луѓето кои работат во порноиндустријата се разбираат меѓу себе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miles Long ® (@mileslong4real)

-Исто така сигурен сум дека девојката со која ќе сум ќе нема некаква сексуално пренослива болест бидејќи ние како порно актери сме изложени на строги тестирања. Ако сакате, можете да ја проверите нејзината 10 годишна историја, вели тој.

Мајл и додава дека на било која “нормална” девојка бројката на жени со кои спиел ќе и делува застрашувачка.

-Јас прекинав да ги бројам кога достигнав 1000 а ова беше многу рано во мојата кариера. А денес после толку многу години во бизнисот, тој број е сигуно над 4000 и верувајте ми кога ќе ви кажам дека ова е доста конзервативна проценка. завршува Мајл.