logo
logo
logo

Вечер тема

„WAHLTAG IST ZAHLTAG“ или црвено-зелениот ПОТОП: Германија тоне благодарение на естаблишментот кој ги запостави граѓаните и нема намера да запре

Vecer | 13.06.2024

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk