logo
logo
logo

Вечер анализа

Предвидливост како ПОЖЕЛЕН и НЕПОЖЕЛЕН ФАКТОР: Зошто Путин сака Бајден да победи на изборите и зошто не е задоволен од интервјуто со Карлсон?

Vecer | 17.02.2024

Предвидливост како ПОЖЕЛЕН и НЕПОЖЕЛЕН ФАКТОР: Зошто Путин сака Бајден да победи на изборите и зошто не е задоволен од интервјуто со Карлсон?

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk