logo
logo
logo

ЗЕМАЛА ПЛАТА 20 ГОДИНИ А НИШТО НЕ РАБОТЕЛА: Вработена ја тужела фирмата и БАРА ОГРОМНА ОШТЕТА за една работа, а СУДИЈАТА ВО РЕБУС

Vecer | 20.06.2024

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk