На Инстаграм се појави фоторафија на која се гледа момче само по гаќи како шета низ маркет во Нов Белград.

Фотографијата предизвикала бурни реакции, иако се чини дека на типов не му било баш непријатно.

Е сега дали тоа му е стил на облекување или се работи за облог, не е познато.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad)