logo
logo
logo

Дали знаете како правилно да пржите кромид? Постои „цака“ која помага да се зачуваат сите хранливи материи - важно е!

Vecer | 30.11.2023

Дали знаете како правилно да пржите кромид? Постои „цака“ која помага да се зачуваат сите хранливи материи - важно е!

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk