logo
logo
logo

АРАПСКИТЕ ПАЛАЧИНИ СО МНОГУ ДУПКИ - меки и неодоливи, сите ќе го побараат рецептот

Vecer | 09.11.2023

АРАПСКИТЕ ПАЛАЧИНИ СО МНОГУ ДУПКИ - меки и неодоливи, сите ќе го побараат рецептот

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk