logo
logo
logo

Албанскиот министер за Европа и надворешни работи Игли Хасани

“Има акутни закани по безбедноста и стабилноста кои доаѓаат надвор од Косово“

Vecer | 10.02.2024

“Има акутни закани по безбедноста и стабилноста кои доаѓаат надвор од Косово“

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk