logo
logo
logo

Некогаш славната холивудска ѕвезда, не се препознава, снимена е со отечено лице

Vecer | 23.09.2023

Некогаш славната холивудска ѕвезда, не се препознава, снимена е со отечено лице

Папараците ја снимиле како излегува од зграда во Калабасас облечена во црно издание и носи чанта од Луј Витон од 2.544 долари, а кога ги видела се обидела со раката да го сокрие своето отечено лице.

Ѕвездата на Мелроуз Плејс со години се бори со зависноста. 61-годишната актерка имала нервен слом и била уапсена во 2018 година кога го претепала своето момче и нападнала тројца полицајци, по што завршила во психијатриска болница.

Истата година заврши во болница по наводно предозирање, а пред четири години во алкохолизирана состојба го уништи своето Порше и беше осудена за девет прекршоци и испратена на рехабилитација.

Да потсетиме, актерката на крајот на јуни беше фотографирана на улица во Лос Анџелес како седи на тротоар со разбушавена коса и збунет израз на лицето, а неколку дена подоцна беше фотографирана на улица во Малибу како седи на скали, чита од хартија и зборува сама со себе.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk