logo
logo
logo

КРИПТОТО СЛУЖИ НА ТЕРОРИСТИ И КРИМИНАЛЦИ, ДА СЕ ЗАБРАНИ, вели шефот на една од најголемите банки

Vecer | 08.12.2023

КРИПТОТО СЛУЖИ НА ТЕРОРИСТИ И КРИМИНАЛЦИ, ДА СЕ ЗАБРАНИ, вели шефот на една од најголемите банки

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk