logo
logo
logo

Промоција на Бензема во Ал Итихад како на филм (видео)

Vecer | 08.06.2023

Промоција на Бензема во Ал Итихад како на филм (видео)

Карим Бензема е промовиран за нов фудбалер на Ал Итихад во Саудиска Арабија. На преполниот стадион клубот го претстави своето најблескаво засилување, „Златната топка“ за 2022 година – Бензема.
Како изгледаше промоцијата, погледнете го видеото. МАЕСТРАЛНО! Како на филм…


sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk