logo
logo
logo

Луд гол во финалето на Купот на Србија во стилот на Артим Шаќири (видео)

Vecer | 25.05.2023

Луд гол во финалето на Купот на Србија во стилот на Артим Шаќири (видео)

Во финалето на Купот на Србија играат Црвена Звезда, актуелниот шампион против Чукарички. Изненадувачки Чукарички води од 21 минута и тоа после прекрасен гол. Дочиќ стрелаше директно од корнер.

Во стилот на Артим Шаќири…


sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk