logo
logo
logo

Кулушевски сака да замине од Јувентус

Vecer | 30.11.2021

Кулушевски сака да замине од Јувентус

Кулушевски оваа сезона не добива голема минутажа од Алегри и сериозно размислува да ја промени средината.

Најсилен интерес за него покажуваат Арсенал и Њукасл, кои веќе стапиле во контакт со неговиот агент.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk