logo
logo
logo

СЕМЕЈСТВОТО МОЛИ ЗА ПОМОШ:

Владимир исчезнал без трага, последно виден кај Веро Џамбо

Vecer | 26.09.2023

Владимир исчезнал без трага, последно виден кај Веро Џамбо

ИСЧЕЗНАТО Е ЛИЦЕТО Владимир Илиевски роден 07.09.1990 год. Последно е виден пред „Веро Џамбо” паркингот во 10:00 часот, во 10:15 последно е зборувано на телефон со него после тоа му се губи секоја трага и недостапен е на телефон.

Облечен е во крем дуксер, бордо маица по кратки, црни панталони и бели патики.

АКО ГО ВИДЕЛ НЕКОЈ ИЛИ ГО ПРЕПОЗНАЕ НЕКА СЕ ЈАВИ НА ОВИЕ ТЕЛЕФОНСКИ БРОЕВИ:

078 662 580

078 340 957

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2023 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2023. Vecer.mk