logo
logo
logo

„Не знаеме колку одлуки има донесено Груби за државата да ја претвори во КАЗИНО НА ДУИ И ПРИЈАТЕЛИТЕ“

Vecer | 11.12.2023

„Не знаеме колку одлуки има донесено Груби за државата да ја претвори во КАЗИНО НА ДУИ И ПРИЈАТЕЛИТЕ“

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk