Фото: Лажна узбуна, Момоа е здрав

25-05-2022

на фотката  популарниот актер лежи на апарат за магнетна резонанца без кошула и со тоа целосно ги загрижи пријателите, но и обожавателите. …

Фото: Провокативната Рита Ора

24-05-2022

Пејачката Рита Ора често со следбениците на социјалната мрежа Инстаграм споделува моменти од приватниот живот, а сега објави фотографии на …