logo
logo
logo

Тинејџер од Србија се удавил во Улцињ, бил на училишна екскурзија

Vecer | 23.09.2023

Тинејџер од Србија се удавил во Улцињ, бил на училишна екскурзија

Несреќниот млад човек имал 17 години, а според првите информации со другите врсници престојувал во црногорското летувалиште Улцињ на екскурзија организирана од училиштето.

Се уште не се познати деталите за трагедијата, пишува indexonline.rs.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2023 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2023. Vecer.mk