Музичката ѕвезда повторно пука од сексипилност...

Засечена танга, огромен задник, жешки пози на кревет...Новиот секси спот на Џеј Ло ќе ве залуди (видео)

Џенифер Лопез ги израдувала своите обожователи со спот за новата песна "Te Guste", го направила заедно со реперот Бад Бони –џем. Во него има многу жешки кадри во кој доминира Џеј Ло, како во жолт бикини, така и во црвена комбинација, каде што до израз доѓа нејзиниот задник.

Песната веднаш станала светски хит, и за само еден час има прегледи прку 2,2 милиони луѓе на Јутјуб.

Поврзани

Најнови вести

Коментари