Младата музичка sвезда Анастасија Ражнатовиќ моментално е во Мексико, каде ужива на одмор со своите пријатели.

Со секојдневни фотографии кои таа ги објавува на социјалните мрежи покажува во каков рај се наоѓа, а не избегнува да ја прикаже и својата одлична фигура.

На последната фотографија таа позираше потпрена на дрво додека седеше во песок во неколку различни пози.

„Божица“, „Не си реален“, „Згодна“ … се само некои од коментарите под нејзиниот пост.