Северина никогаш не остава никого рамнодушен како со својот глас така и со изглед, но нејзиното последно издание и објавената фотографија сите ги остави без здив.

Имено, пејачката објави фотографија на социјалната мрежа Инстаграм, каде позира насмеана и изгледа никогаш посреќна.

Додека се уште не стивнуваат шпекувалциите за развод од нејзиниот сопруг Игор, популарната пејачка ужива на шпанскиот остров Форментара во близина на Ибица, но не открива со кого е замината на оваа дестинација.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

И дека нешто не е во ред, српските медиуми пишуваат дека таа е таму за време на роденденот на Игор, а оваа година за прв пат изостанала честитка на социјалните мрежи.

Северина претходно беше на Малдивите од каде објавуваше провокативни фотографии, но и таму го немаше Игор.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)