За нејзиното тело зборува цела земја! Прија се соблекла во 4-ти месец бременост (фото)

Александра Пријовиќ и нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ почетокот на следната година ќе станат родители.

Еден од најомилените српски парови моментално се наоѓа на летување, каде што го користат секој момент за одмор и уживање во здравиот морски воздух.

Како и што се очекуваше, Пријовиќ во четврти месец бременост изгледа неверојатно добро, толку што никој не би помислил дека очекува бебе.

 
 
 
View this post on Instagram

Unbreakable...

A post shared by Filip Zivojinovic (@carpediem_fbz) onMar 11, 2018 at 5:01am PDT


Идните родители добиле многу комплименти и позитивни коментари, а фотката на која се наоѓа и Филип на Инстаграм профилот сега има преку 3000 лајкови.

 
 
 
View this post on Instagram

One love 🇯🇲

A post shared by Filip Zivojinovic (@carpediem_fbz) onSep 10, 2018 at 4:36am PDT

 

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари