Мустафа се отворил

За Емина подарок од 8 500 евра!

Турскиот пејач Мустафа Сандал ја израдувал својата поубава поливина, Емина Јаховиќ со скапоцен подарок со кој таа веднаш се пофалила на Инстаграм.

Повод за подарокот бил 9. роденден на нивниот син Јаман, односно пејачот сакал да и се заблагодари на сопругата за прекрасните синови кои му ги родила, па освен малиот Јаман се офајдила и таа.

Имено, Мустафа и подарил часовник од марката шопар со седум дијаманти, вреден 8 500 евра. Ако не се пофалиш нештот исто како да не се случило, така и Емина веднаш поставила фотка од часовникот на својот Инстаграм-профил, која ја украсила со срценце.

Поврзани

Најнови вести

Коментари