За Цеца се барало карта повеќе! Српската мајка ја запали Љубљана: А кога ја симнала наметката публиката во дилирум... (видео)

 Светлана Цеца Ражнатовиќ одржала концерт во Љубљана во Арена Стожице, каде што ја наполнила концертната сала до последно место и ги рушила сите рекорди.

"Ви посакувам на сите добро да си поминете, како и секоја година на мојот концерт, а оние кои  првпат се овде ќе видат како изгледа една луда журка" зборови со кои пеачката се обратила на публиката, и која со првите звуци се препуштила на забавата, а со својот глас и енергија, и вклучените телефони направена е атмосвера за паметење

 

Цеца во елегантен комбинизон со намтка, ги оставила сите без текст со својот беспрекорен изглед и гламузорност.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари