Водителката Сања повторно ја остави публиката без здив (ФОТО)

Водителката на „Ѕвездите на гранд" Сања Кужет веќе со години важи за една од најатрактивните телевизиски лица ширум Балканот, а со последното нејзино издание само го потврди овој епитет.

Водителката овој викенд за време на емитувањето на музичката емисија „Ѕвездите на гранд" се појави во секси елегантна модерна креација, а штом застана на сцената многумина останаа без здив.

Имено таа на сцената заблеска во фустан со длабоко деколте и шлиц кои и ги издаде убавите нозе, погледнете.

Поврзани

Најнови вести

Коментари