Водителката Сања Маринковиќ ја шокираше јавноста

Водителката на емисијата „Магазин ин", Сања Маринковиќ која важи за една од најзгодните водителки на српската сцена, ќе добие нова работа. Имено, во најновиот видео запис за последната песна на Ацо Пејовиќ, Сања ќе сними неколку еротски сцени со познатиот пејач.

Сања ќе ја има главната улога во спотот,останува да го видиме крајниот резултат

Поврзани

Најнови вести

Коментари