Во него ги поминаа најубавите денови во љубов: Вака изгледа домот во кој заедно живееле Ана Севиќ и Дарко Лазиќ (фото)

Додека медиумите шпекулираат околу поделба на имотот после разводот, ви го претставуваме семејниот домот на некогашниот пар во кој поминале многу убави моменти.

И покрај многуте шпекулации после нивната разделба, многумина ќе ги паметат како еден весел и насмеан пар, анивниот дом како едно нараскошните љубовни гнезда.

Познатата пеачка водела сметка за секој детал, каде што можат да се забележат необични украси кои одлично се вклопуваат во се.

 
 
 
View this post on Instagram

Hvala svima na divnim zeljama 🍾😍🎂🍀 love you all! 😊🥂

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) onOct 20, 2017 at 11:47am PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

Blue jeans 💋

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) onDec 1, 2017 at 5:31am PST

Додека белата боја е резервирана за поголемиот дел во станот, потемните бои доминираат во спалната соба, која јасно ја истакнува потребата за интимност.

 
 
 
View this post on Instagram

🖤💋

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) onJul 29, 2017 at 12:15pm PDT

 

Како и да се одвива во иднина поделбата на имото после рзводот, сепак има што да се виде во овој дом на парот кој некогаш претставуваше топол дома на Ана и Дарко и секако ќеркиќката Лорета.

 
 
 
View this post on Instagram

Lucky girl 😍☘️ Hvala @wonderland_by_jelena_m na divnom iznenadjenju 🍬🍭🤗💖

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) onNov 11, 2017 at 4:59am PST

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари