Северина сподели фотографија од одморот на Малдивите. Во црвен костим за капење, на велосипед, за само еден час собра повеќе од 22 илјади лајкови.

– Не знам јас ништо, јас сум овде со велосипед – напиша таа под фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)