Аргентинката Ванда Нара се занимава со кариерата на нејзиниот сопруг Мауро Икарди, а често знае и да се соблече пред нејзините фанови на социјалните мрежи.

Ванда на Инстаграм ја следат околу седум ипол милиони луѓе, кои ги привлече со нејзините провокативни фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Овојпат Ванда позираше во розева долна облека, а бујните гради ги стави во преден план, па во еден момент таа ги подмести гаќичките и ја покажа тетоважата на интимно место на препонот. Следеа илјадници коментари и лајкови.