Јелена Карлеуша неодамна ги израдува обожавателите со видео на кое на себе носеше само фармерки, кои дури и ги спушти до половина задник, а во еден момент ги тргна и рацете со кои ги прекриваше голите гради.

Сега пејачката повторно ги почести своите обожаватели со провокативно видео.

Таа се снимаше додека на себе носеше бел комбинизон под се гледаше сѐ и јасно даде до знаење дека не носи градник.