ВИДЕО: Еве ја тепачката меѓу Тифа и Ален Исламовиќ

Далеку од тоа дека е сериозна тепачка со крвови и скршеници, ама далеку и од тоа дека е љубење.

 

 

 

Всушност, ова е кошкање на двајца старци кој повеќе ќе остане на сцена. Бар да се рашамараа како што личи, они си раменија по една клоца, по новогодишниот настап на групата „Бјело дугме" во Будва.

Инцидентот се случил по нивното слегување од бината, а набрзо почнале и ударите.

Тифа најпрво го удрил Ален во глава, а Исламовиќ возвратил во шутирање.

Во продолжение може да го погледнете видеото на тепачката.

Поврзани

Најнови вести

Коментари