Познатата македонска манекенка Вера Мештеровиќ со топлес објава на Инстаграм ги излуди своите фанови.

Некогашна Мис на Македонија која во моментов е водителка на утринската програма на „Канал 5“ телевизија, редовно објавува провокативни фотографии на Инстаграм, но со вчерашната фотографија повеќе ги израдува своите машки обожаватели.

Според многумина, една од нашите најубави познати лица.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vera Mesterovic (@veramesterovic)

Вера со рацете едвај успеала да ги сокрие градите и да да сокрие да не се види тоа што (не)треба да се види.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vera Mesterovic (@veramesterovic)