Вељко на Цеца се жени: Богдана станува Ражнатовиќка?

Девојката на Вељко Ражнатовиќ, Богдана Родиќ, денес го слави својот 22-ти роденден, а се чини дека слави и веридба. 

Имено, Вељко и го честиташе нејзиниот роденден на Instagram со заедничка фотографија со коментар:

"Ражнатовиќа, среќен роденден", а покрај тоа стави и емотикони на срце и прстен.

 

Ražnatovićka, srećan rodjendan 💍❤️

A post shared by The Tiger- B P (@aceisb4ck) onMar 13, 2018 at 7:49am PDT

Да потсетиме, Вељко неодамна објави фотографија со Богдана дека е најдобра од сите, па затоа не е изненадувачки ако одлучи да се скраси со неа.

 

I više od života.

A post shared by The Tiger- B P (@aceisb4ck) onMar 9, 2018 at 1:27pm PST

Поврзани

Најнови вести

Коментари