Камарин Свансон на излегување од ноќен клуб речиси покажа премногу откако ѝ се скина маичкатапод кој не носеше градник.

Американскиот рапер Тајга е снимен на ноќно излегување во Холивуд во друштво на неговата згодна девојка и модна дизајнерка Камарин Свансон, а се чини дека парот многу добро се забавувале.

Папараците ги „уловија“ како заедно се излегуваат од ноќен клуб, држејќи се за раце, а особено впечаток им остави Камарин, која на почетокот не забележа дека имала несреќа со прозирната маичка под кој немала градник па таа за малку ќе покажеше повеќе.

Тие во февруари годинава потврдија дека се во со објава на социјалните мрежи, а неодамна беа во центарот на вниманието откако поранешната партнерка на Тајга, Кајлу Џенер со која има ќерка се конфронтираа на забава на која сите присуствуваа.