Улога во која не сме ја виделе досега: Анастасија Ражнатовиќ јавно го покажа својот талент за кој многумина не знаева (видео)

Новопечената пеачка ги одушеви сите со својот готварски талент во емисијата "Практична жена".

Анастасија Ражнатовик која гостувала во "Практична жена" на многумина им покажала како проготвува слатки колачи. Новопечената пеачка со помош на водителката Наташа Павловиќ подготвила марципан куглички со фстци.

Само вака Анастасија можевме прв пат да ја видеме јавно во новата улога.

Поврзани

Најнови вести

Коментари