Убавата манекенка позираше во бикини, а многумина негативно се изненадија (ФОТО)

Кендал Џенер е една од најплатените манекенки на светот и ја следат бројни скандали поради тоа. Многумина забележаа дека оваа млада убавица нема со што да се пофали,особено во горниот дел од костимот,па така следуваа негативни коментари:„Каде ти се градите", „Па ти воопшто немаш гради", „Боже, каде исчезна твоето деколте"...беа само дел од критиките.

 

 

@kendallandkylie swim ?

A post shared by Kendall (@kendalljenner) onJun 23, 2018 at 7:28pm PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари