Пејачката Наташа Беквалац зад себе има три неуспешни бракови, а таа често се шегува на сметка на својот љубовен живот.

Така и сега со новата објава ги изнасмеа своите фанови на Инстаграм.

Имено, таа објави цитат во кој се коментираше самата себе, а станува збор за мажи кои ги мамат жените со убави работи додека не ги добијат, а кога ќе бидат сигурни дека освоиле жена, тогаш веќе не се интересни:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

– Баба секогаш се трудеше да ни ги претстави мажите како измамници и фолиранти, и нејзината изрека оди во прилог на тоа: „Кога те излаже и со шеќер и те храни, кога ќе те намами и леб ќе ти забрани “ – гласи цитатот, а потоа додаде:

– Да си ја слушав баба ми