Татко ја изведе невестата на прв танц, а потоа замеша со колковите

Откако младата сподели видео на својот Фејсбук профил, луѓето биле воодушевени и на неа и кажале дека нејзиниот татко бил права ѕвезда на венчавката и дека и го украл шоуто.

Ејми Милер и нејзиниот татко Ијан Ричардс ги изненадија сите со својот со своите танцувачки вештини.

Поврзани

Најнови вести

Коментари