Актерот Дритон Вејсели, познат по улогата на Талат од Џепчиште во серијата „Преспав“, на социјалните мрежи објави фотографија преку која им се пофали на фановите со новата тетоважа.

Тој не ја откри симболиката на тетоважата, но го сподели моментот од тату-студиото.