Популарниот ди-џеј Дејвид Гета (53) ужива во љубовта со 25 години помладата Џесика Лед, парот речиси е неразделив, а воглавно може да се забележат на плажа, каде не се срамат да разменат и нежности.

Славниот ди-џеј не крие дека е лудо заљубен во 28годишната згоцна девојка, а и тој самиот покрај нејзе изгледа како младо момче.

Заљубениот пар беше уловен на плажа во Мајами, како што може да се забележи од самите фотографии,тие и буквално делуваат како тинејџери.