Стои на лудиот камен: Ди Каприо решил да се скраси со неа (фото)

Леонардо Ди Каприо наскоро треба да застане на лудиот камент.

Холивутскиот глумец Леонардо Ди Каприо (43) кој е познат по тоа што постојано менува девојки, овој пат изгледа ја нашол вистинската. Тој скоро осум месеци е во врска со познатата манекенка Камила Мороне, со која поминува многу време, со што папараците успеале да ги сликаат во неколку наврати.

Камила има 21 година и ќерка е на популарната аргентинска глумица Лусила Соле, многумина ја паметат по врската со Ал Пачино.


Неговите пријатели за медиумите откриваат дека Леонардо се вљубил и дека во неа нашол сродна душа, а дали ќе одлучи да застане на лудиот камен останува да видиме.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари