Старото Пежо, Рада Манојловиќ го замени со џип кој вреди цело богатство (ВИДЕО)

Познатата пејачка во 2008 возеше автомобил "Пежо 207", од кој не се одвојуваше, но било неопходно да го промени поради големата помината километража. Новиот автомобил го купила во Германија.

-Конечно има автомобил каков одсекогаш сакаше. Верувајте ми, вреди секое евро. Рада не ги жалеше парите, веднаш се заљуби кога го виде. Џипот веднаш го исплати, а откако ги среди документите го донесе во Србија - изјави засрпските медиуми близок пријател на Рада.

Поврзани

Најнови вести

Коментари