Старлетата Станија Добројевиќ секогаш знае како да се најде во центарот на вниманието на јавноста и медиумите.

Станија повторно крена прашина со провокативни фотографии по кои мажите лудуваат и коментираат дека ги покачила температурите.

Нејзините фанови велат дека таа е кралица на заводливоста а сега и покажа зошто.

Станија на својата последна објава покажа нов елек,  но тоа што ги привлече мажите е дека под него не носи ништо, односно дека градите и се голи.

Нејзините бујни гради се истакнаа максимално, а на мажите кои ја следат на Инстаграм сигурно им се допадна оваа сцена.

Но, поголемо внимание привлече нејзината претходна фотографија  во која старлетата под туш го истакна задникот, фотографија која ја разбуди маката фантазија.