Станија деформисана на меѓуножјаето, фотографијата и повеќе од ...

Станија не се снебидува да ги покаже своите атрибути при што сликајќи се во долен веш воопшто не и преставува проблем.

Станија Добројевиќ која е учесник во "Задруга 2" се бори да победи, и за тоа време админ на нејзинитие страници на социјалните мрежи ги објавуваат на старлета фотките. Меѓутоа она што е објавено пред неколку часа ги шокираше своие следбеници.
Станија на своето селфи во кое е во костим за капење и открива повеќе отколу што е потребно, многумина ги изненадеи бидејќи кожата на препоните целосно и е смежурена, со жили и вени кои излегуваат.

 
 
 
View this post on Instagram

Just me ✌🏻💖

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) onOct 9, 2018 at 10:59am PDT


Можно е Станија незгодно се наместила, но призорот непријантно ги изненади нејзините фанови, кои претпоставуват дека и под самиот провокативен дел од телото нешто слично не и се случува.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари